Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Złoty jubileusz Witolda Neumera

Witold Neumer to postać, której w branży hodowlanej nie trzeba nikomu przedstawiać. Od blisko pół wieku związany zawodowo z hodowlą krów mlecznych i przez niewiele krótszy czas ze Stacją Hodowli i Unasieniania Zwierząt - zaczynając od Zakładu Unasieniania we Włocławku, aby w efekcie centralizacji i kolejnych przekształceń być pracownikiem Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy. Przez wszystkie te lata łączył prawdziwą pasję do hodowli z niesłabnącym oddaniem i przywiązaniem do ludzi, zwierząt i firmy. Można z powodzeniem powiedzieć, że notowany w ostatnich dziesięcioleciach rozwój hodowli bydła w Polsce to także zasługa Witolda Neumera, który jako ekspert hodowlany przyczyniał się do doskonalenia genetyki oferowanej przez SHiUZ Bydgoszcz, a także podnosił wartość hodowlaną stad poprzez współpracę z licznymi, wiodącymi hodowlami w woj. kujawsko-pomorskim świadcząc fachowe doradztwo.

50-lecie to piękny moment na podziękowania i z tej okazji w dniu 25 października w Naszej Stacji odbyła się uroczystość, w czasie której Zarząd SHiUZ Bydgoszcz  i współpracownicy Witolda Neumera składali mu podziękowania i gratulacje.

Pasja do spraw hodowlanych - jak sam zapewnia - nie opuszcza Witolda Neumera, ale nadchodzą też momenty, gdy potrzeba więcej odpoczynku. Życzymy, by czas emerytury był wolny od trosk i pełen radości i satysfakcji z życia rodzinnego.

Od lewej: Witold Neumer i Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu SHiUZ Bydgoszcz

Scroll to top
1