Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Nasienie knurów

Knury czystorasowe, mieszańcowe i hybrydy

SHiUZ Bydgoszcz oferuje nasienie knurów czystorasowych (wbp, pbz, duroc, pietrain) pochodzących z najlepszych stad hodowlanych w Polsce oraz z importu. Oferujemy również nasienie knurów mieszańcowych i hybrydowych. Nasienie jest produkowane w 3 stacjach unasieniania loch, m.in. przy użyciu komputerowych systemów oceny nasienia - CASA (Computer Assisted Semen Analysis), umożliwiających precyzyjną i obiektywną ocenę jakości nasienia.

Linia PIC359

W naszej ofercie znajdują się knury linii PIC359,  wyselekcjonowane, aby zapewnić we wszystkich typach gospodarstw wydajne i wyrównane potomstwo o doskonałym wzroście, niskim zużyciu paszy i półtuszy o wysokiej wybojowości i mięsności.

Linia MaxiMus

Posiadamy wyłączność na produkcję i dystrybucję nasienia knurów z linii hybrydowej MaxiMus zapewniającej szybko przyrastające tuczniki przy jednoczesnej eliminacji podatności na stres. Knury MaxiMus to najlepszy wybór dla producentów żywca, chcących jak najefektywniej produkować chudą wieprzowinę.

Kateter Selfix

W produkcji nasienia knurów byliśmy prekursorem wprowadzenia na rynek polski katetera GEDIS, a obecnie jako pierwsi wpraowadziliśmy jego najnowszą odsłonę -SelFix. SelFix to kateter i pojemnik na nasienie, stanowiące jedną całość. Daje on możliwość samodzielnego unasieniania loch przez hodowcę zapewniając wysoką skuteczność, oszczędność czasu i wygodę stosowania. SelFix jest zawsze gotowy do użycia i nie wymaga podgrzewania. Do konserwacji nasienia stosujemy rozcieńczalnik gwarantujący jego przydatność do użycia przez 6 dni.

Kontakt:
Stacja Unasieniania Loch w Sławęcinku tel. 52 357 77 58 Wykaz katalogowy knurów SUL Sławęcinek (.pdf)
Stacja Unasieniania Loch w Pętkowicach tel. 58 572 06 24  Wykaz katalogowy knurów SUL Pętkowice (.pdf)

Dane kontaktowe oddziałów i placówek 

Scroll to top
1