Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Kateter Selfix

logo SelFix

Zalety katetera:

SAMOINSEMINACJA  – zapewniająca ogromną oszczędność czasu hodowcy

ULEPSZONA i OPATENTOWANA GŁÓWKA  z dodatkowymi warstwami pierścieni silikonowych, zapewniająca lepsze dopasowanie do budowy anatomicznej szyjki macicy

PODWYŻSZONE BEZPIECZEŃSTWO  i zwiększona skuteczność użycia na loszkach

ROZWIĄZANIE ZASTRZEŻONE  na wyłączność SHiUZ Bydgoszcz na terenie Polski

Drodzy Hodowcy,

kateter SelFix, główka katetera SelFix

Minęło już kilkanaście lat odkąd rozpoczęliśmy rewolucję w inseminacji loch i wprowadziliśmy na rynek Polski kateter GEDIS. Od tego czasu sprzedaliśmy go ponad 7.000.000 sztuk, nie pozostawiając żadnych wątpliwości co do jego jakości oraz praktycznego zastosowania w hodowli. Dział Badawczo-Rozwojowy Gènes Diffusion, z którym współpracujemy – prowadził nieustanne prace dążąc do poprawy jego funkcjonalności i właśnie efektem tych badań jest proponowana Państwu zoptymalizowana wersja: logo SelFix.

logo SelFix– produkt francuskiego Genes Diffusion z wyłącznością na terenie Polski dla SHiUZ Bydgoszcz, zachowuje wszystkie atuty GEDIS – bezpieczeństwo sanitarne indywidualnego opakowania, rozgrzewanie nasienia przez lochę, oszczędność na czasie oraz spokój hodowcy. Kateter logo SelFix to znakomity stosunek jakości do ceny oraz – co należy podkreślić – lepsze zagnieżdżenie w szyjce macicy dzięki unikalnej i zastrzeżonej patentem nowej główce gwarantującej wyższą skuteczność na loszkach.

 OPINIE HODOWCÓW

„Używamy kateterów logo SelFix od sierpnia 2015 roku. Rzeczywiście zauważyliśmy lepszą skuteczność tych kateterów, zwłaszcza u loszek. Przedtem, inseminowałem trzy loszki i zostawałem w pobliżu, żeby obserwować ewentualne wysunięcie się katetera. Dzisiaj zerkam jeszcze przez chwilę, bardziej odruchowo – lecz już nie zostaję w pobliżu lochy, tylko kontynuuję dalsze inseminacje. Kateter wchodzi głębiej i zagnieżdżenie jest bardziej pewne. Stanowi to także zaletę dla tych, którzy należą do grona początkujących w tej materii, a zatem mają mniejsze doświadczenie. Ten nowy kateter sprawia, że jesteśmy spokojniejsi i zyskujemy na czasie, który przedtem trzeba było przeznaczyć na pilnowanie lochy. W ciągu 30 minut bez trudu inseminujemy 25 loch.”

 „Tak właściwie to czas przeznaczony na inseminację podzielony został przez dwa, przede wszystkim dzięki likwidacji czasu oczekiwania za lochą podczas spływania nasienia. Inną zaletą jest to, że kateter logo SelFix dodatkowo stymuluje lochę, co ogranicza odrzucenie nasienia.”

 HODOWCY – BYLIŚCIE ZADOWOLENI Z KATETERA GEDIS,

TERAZ WY I WASZE ZWIERZĘTA POKOCHACIE

     Logo SelFix !!!

PORADNIK UNASIENIANIA LOCH KATETEREM SELFIX

Scroll to top
1