Dział handlowy

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy
Dyrektor Operacyjny
Piotr Augustyniak
tel. 507 073 985
e-mail: piotr.augustyniak@shiuz.pl
ul. Zamczysko 9a, 85-868 Bydgoszcz
tel./fax 52 328 03 01, 52 328 03 09 fax 52 328 03 17
e-mail: bydgoszcz@shiuz.pl

Oddział w Olecku
Dyrektor ds. doradztwa i szkoleń
Grzegorz Wojtkielewicz
tel. 606 110 205
e-mail: grzegorz.wojtkielewicz@shiuz.pl
Al. Zwycięstwa 10, 19-400 Olecko
tel./fax 87 523 00 06
e-mail: olecko@shiuz.pl

Oddział w Piątnicy
Dyrektor Regionu
Bogdan Godlewski
tel. 604 457 006
e-mail: bogdan.godlewski@shiuz.pl
ul. Czarnocka 56, 18-421 Piątnica
tel./fax 86 216 49 75,
86 219 13 61, 86 216 69 96
e-mail: piatnica@shiuz.pl

Dyrektor Rejonu
Marcin Oszczapiński
tel. 510 148 493
e-mail:marcin.oszczapinski@shiuz.pl

 

Oddział w Zamościu
Dyrektor Regionu
Adam Budzyński
tel. 503 152 768
e-mail: adam.budzynski@shiuz.pl
Płoskie 67, 22-400 Zamość
tel./fax 84 639 26 55, 84 639 65 64, 84 677 63 80
e-mail: zamosc@shiuz.pl

Placówka Terenowa w Szczecinku
Dyrektor Regionu
Stanisław Użarowski
tel. 509 328 480
e-mail: stanislaw.uzarowski@shiuz.pl
ul. Szczecińska 45, 78-400 Szczecinek
tel./fax 94 372 99 36, 94 372 99 48
e-mail: szczecinek@shiuz.pl

Dyrektor Rejonu Krotoszyn i Opolskie
Krzysztof Grobelny
tel. 690 495 478
e-mail: krzysztof.grobelny@shiuz.pl

Scroll to top
1