Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

XXI Pałuckie Targi Rolne w Żninie

Tradycyjnie pod koniec sierpnia, ale w nowej lokalizacji, odbyły się Pałuckie Targi Rolne w Żninie

Tradycyjnie pod koniec sierpnia, ale w nowej lokalizacji, odbyły się w Żninie Targi Rolne i Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych. To były już XXI-sze Targi i XV-ta Wystawa Drobnego Inwentarza

W dniu 19 sierpnia uroczystego otwarcia Targów dokonali: Pan Ryszard Kierzek – prezes Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej, Pan Zbigniew Jaszczuk – starosta żniński, Pani Zofia Kozłowska – współorganizator targów, Pan Michał Miotk – kierownik projektu Grupy Arche.

Na naszym stoisku wszelkimi potrzebnymi informacjami o naszej ofercie i działalności służyli hodowcom: Pan Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu SHiUZ, oraz menedżerowie rejonów: Pani Mirosława Małek i Pan Marcin Wrotecki.

Chcieliśmy razem z rolnikami i hodowcami z Pałuk cieszyć się kończącymi się żniwami. Niestety – wciąż świeże skutki nawałnic, które nawiedziły region, nie sprzyjały atmosferze festynu. Na naszym stoisku informowaliśmy hodowców współpracujących z nami o możliwości pomocy. Hodowców bydła i trzody chlewnej chcących skorzystać z tej pomocy prosimy o kontakt z Panią Mirosławą Małek,  tel. 509 328 455.

Stoisko SHiUZ Bydgoszcz w czasie XXI Pałuckich Targów Rolnych w Żninie

Scroll to top
1