Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Spotkanie z hodowcami z powiatu brodnickiego

Piotr Augustyniak, dyrektor operacyjny SHiUZ Bydgoszcz oraz Justyna Goryńska, menedżer rejonu mieli przyjemność gościć na spotkaniu szkoleniowym hodowców z powiatu brodnickiego (woj. kujawsko-pomorskie) w dniu 7 marca br.

Piotr Augustyniak przedstawił prezentację nt. najnowszej oferty SHiUZ Bydgoszcz oraz przybliżył zasady realizacji programu oceny i selekcji buhajów prowadzonego przez naszą Stację w oborach polskich hodowców.   Prace hodowlane, które prowadzimy zarówno w ośrodkach hodowli zarodowej podległych pod Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, jak i u hodowców indywidualnych mogących poszczycić się wyjątkowym poziomem genetycznym swoich krów, w efekcie pozwalają nam oferować nasienie rozpłodników z numerem zaczynającym się od "PL" oraz pochodzących po matkach należących do linii od wielu pokoleń rozwijanych w polskich warunkach.

To właśnie owocem tych prac są najnowsze gwiazdy w naszym katalogu: PODRYW ET PL005507859755 i RAMIRES ET PL005507859595 - rozpłodniki urodzone w oborze Ryszarda Bobera, PATRIOTA PL005427113135 z hodowli Katarzyny Marzec oraz HEGEMON PL005465338521, który trafi do SHiUZ Bydgoszcz z OHZ Lubiana Sp. z o.o. Oczywiście to nie są jedyne warte uwagi buhaje, które pozyskaliśmy dzięki współpracy z polskimi hodowcami, a których nasienie jest dostępne i może być doskonałą podstawą do rozwoju stad bydła mlecznego na terenie całego kraju - zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym Katalogiem Buhajów, a także do kontaktu z naszymi przedstawicielami w terenie, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą, jakie buhaje wybrać, by najtrafniej odpowiedzieć na Państwa potrzeby i założone cele hodowlane.

Dziękujemy za zaproszenie i pozdrawiamy hodowców z powiatu brodnickiemu, a w szczególności dziękujemy Dariuszowi Cichackiemu, głównemu organizatorowi spotkań i szkoleń dla hodowców bydła mlecznego w rejonie Brodnicy.

Scroll to top
1