Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Spotkanie z hodowcami w Sokołowie Podlaskim

28 stycznia 2016 r. w Sokołowie Podlaskim odbyło się kolejne spotkanie z Hodowcami zorganizowane przez SHiUZ Bydgoszcz Oddział w Zamościu i firmę Josera.

28 stycznia 2016 r.  w Sokołowie Podlaskim odbyło się kolejne spotkanie z Hodowcami zorganizowane przez SHiUZ Bydgoszcz Oddział w Zamościu i firmę Josera. Na szkoleniu gościliśmy ok. 90 hodowców z powiatu sokołowskiego w woj. mazowieckim.

W spotkaniu z ramienia SHiUZ w Bydgoszczy udział wziął Pan dr Kazimierz Konsowicz, dyrektor ds. doradztwa i szkoleń,  Pan Adam Budzyński, dyrektor Oddziału Zamość oraz Pan Patryk Szymaniak, menedżer rejonu odpowiedzialny za współpracę z hodowcami w tym powiecie. Po prezentacji firmy Josera,  głos zabrał dr Marcin Kocik przedstawiając prezentację pt. „ Wpływ stanów zapalnych na rozród krów mlecznych”, a następnie dr Kazimierz Konsowicz ze SHiUZ w Bydgoszczy wygłosił wykład „ Czynniki warunkujące skuteczną inseminację”. Zarówno wykład dr. Kocika jak również dr. Konsowicza spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem hodowców – obaj prelegenci odpowiadali na mnóstwo pytań od hodowców, uzupełniając swoje spostrzeżenia w oparciu o praktykę. Spotkanie skończyło się tradycyjnym losowaniem upominków ufundowanych przez SHiUZ i Joserę oraz wspólnym obiadem, podczas którego w dalszym ciągu toczyły się dyskusje hodowców z naszymi specjalistami.Otrzymaliśmy wiele zaproszeń od hodowców do odwiedzin ich gospodarstw. Za wszystkie serdecznie dziękujemy i obiecujemy, że wszystkich odwiedzimy i podzielimy się naszą wiedzą oraz uzupełnimy ją obserwując najlepsze praktyki u naszych hodowców.

Pozdrawiamy Hodowców z powiatu sokołowskiego i “do zobaczenia”.

Scroll to top
1