Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Spotkanie z hodowcami w Karpiu, pow. zamojski

W dniu 15 stycznia przedstawiciele SHiUZ Bydgoszcz mieli przyjemność spotkać się z hodowcami bydła w miejscowości Karp, pow. zamojski

W dniu 15 stycznia przedstawiciele SHiUZ Bydgoszcz mieli przyjemność spotkać się z hodowcami bydła w miejscowości Karp, pow. zamojski. Głównym tematem spotkania była inseminacja krów oraz najnowsza oferta bydgoskiej Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt.

Gości przywitał dyrektor Oddziału Zamość SHiUZ-u w  Bydgoszczy Pan Adam Budzyński. Dyrektor ds. doradztwa i szkoleń Pan Kazimierz Konsowicz przedstawił prelekcję pt. “Czynniki warunkujące skuteczną inseminację”. Zagadnienia te spotkały się z żywym zainteresowaniem uczestników spotkania. Do ich dyspozycji był oczywiście także menedżer rejonu Pan Paweł Kuźma.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania poświęcone inseminacji i ofercie SHiUZ Bydgoszcz.

Pan Kazimierz Konsowicz, dyrektor ds. doradztwa i szkoleń SHiUZ Bydgoszcz, przedstawił prelekcję pt. Czynniki warunkujące skuteczną inseminację
Scroll to top
1