Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Spotkanie hodowców w Zambrowie

W dniu 16.11.15 Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy uczestniczyła w spotkaniu z hodowcami zorganizowanym przez Podlaski Związek Hodowców i Producentów Mleka z siedzibą w Jeżewie Starym

W dniu 16.11.15 Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy uczestniczyła w spotkaniu z hodowcami zorganizowanym przez Podlaski Związek Hodowców i Producentów Mleka z siedzibą w Jeżewie Starym.

SHiUZ reprezentowali: Pan Dariusz Gawroński, dyrektor Oddziału w Piątnicy  oraz Pan Bogdan Godlewski, specjalista ds. hodowli bydła, który przedstawił najnowszą wycenę wartości hodowlanej (sierpień 2015) i udowodnił zebranym rolnikom, że lider jest tylko jeden: SHiUZ w Bydgoszczy. W czasie swojej prezentacji szczególną uwagę zwrócił także na nowe buhaje z Katalogu Exlusive i ich parametry hodowlane. Dodatkowo omówił buhaje z Katalogu Genomowego SHiUZ wycena sierpień 2015.

Stacja przekazała najlepszym hodowcom nasienie buhaja DONBAS, dziękując za współpracę i najwyższe przeciętne wydajności mleka.

Scroll to top
1