Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Spotkania z hodowcami w Kiernozi i Zdunach

W dniu 18 lutego w siedzibie Gminnych Ośrodków Kultury w Kiernozi i w Zdunach, w powiat łowicki, odbyły się spotkania zorganizowane przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach.

W dniu 18 lutego w siedzibie Gminnych Ośrodków Kultury w Kiernozi i w Zdunach, w powiat łowicki, odbyły się spotkania zorganizowane przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach Oddział w Łowiczu przy współudziale Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy. W spotkaniach uczestniczyło blisko 100 okolicznych hodowców bydła. Spotkania prowadzili eksperci hodowlani Stacji: dr Kazimierz Konsowicz, który poruszył temat zaburzeń płodności u bydła, oraz Wojciech Lus, który omówił zagadnienie selekcji genomowej bydła oraz przedstawił pokrótce aktualną ofertę SHiUZ w Bydgoszczy.
 

Po prelekcjach padało wiele pytań, hodowcy wyrazili chęć bliższej współpracy, niektórzy zdecydowali się na bonitację swoich stad. Większość hodowców była zainteresowana otrzymywaniem kolejnych numerów „Ekspresu Hodowców”. Niektórzy hodowcy zainteresowali się kursem inseminacyjnym bydła.
 

Serdecznie dziękujemy organizatorom i przybyłym hodowcom za możliwość przedstawienia oferty firmy i najnowszych osiągnięć ze świata hodowli.

Scroll to top
1