Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

SHiUZ Bydgoszcz na Europejskim Forum Rolniczym

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy była Partnerem Europejskiego Forum Rolniczego odbywającego się w Jasionce k. Rzeszowa w dniach 19-20.03.2024 r.

Wydarzenie gromadzi przedstawicieli świata polityki, nauki i agrobiznesu. W czasie dwudniowych dyskusji poruszane są najbardziej palące tematy i sprawy dziejące się aktualnie oraz omawiane możliwe przyszłe scenariusze dla rolnictwa, hodowli i przemysłu spożywczego. Obok osób z pierwszych stron gazet, przedstawicieli najważniejszych instytucji i firm działających globalnie, jest to spotkanie wszystkich zainteresowanych przyszłością polskiego i europejskiego rolnictwa. Wśród tegorocznych panelistów obecni byli m.in.:  Czesław Siekierski, minister rolnictwa i rozwoju wsi, Jerzy Buzek, przewodniczący Rady Fundacji EFRWP i poseł do Parlamentu Europejskiego, Milan Daďourek, wiceminister rolnictwa Republiki Czeskiej, Artur Balazs,  przewodniczący Kapituły Fundacji EFRWP, Marek Zagórski, prezes Zarządu Krajowej Grupy Spożywczej S.A., Wiktor Szmulewicz, prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych.

W czasie Forum SHiUZ Bydgoszcz reprezentował Adam Gałgański, wiceprezes Zarządu. Przedstawiciele naszej Stacji: Adam Budzyński, dyrektor regionu z Oddziału w Zamościu oraz Marek Marć, menedżer na co dzień pracujący z hodowcami w rejonie Polski południowej, obecni na stoisku wystawienniczym  z przyjemnością spotykali się z uczestnikami forum, wśród których nie brakowało też hodowców bydła i trzody chlewnej.

Dziękujemy organizatorom - Europejskiemu Funduszowi Rozwoju Wsi Polskiej za zaproszenie i możliwość współudziału w tak ważnej imprezie - wyróżniającej się nie tylko na skalę Polski, ale i Europy.

Scroll to top
1