Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Najlepsi z najlepszych z Pomorza i Kujaw

W sobotę 10 lutego br. w Sali Konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbył się uroczysty finał Konkursu Rolnik Pomorza i Kujaw. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością: Pan Jan Krzysztof Ardanowski, poseł i przewodniczący Rady ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy Prezydencie RP, Pan Piotr Hemmerling, I wicewojewoda kujawsko-pomorski oraz Pan Dariusz Kurzawa, wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego. Uroczystość zgromadziła także przedstawicieli władz samorządowych z gmin i powiatów. Najważniejszymi uczestnikami i bohaterami gali byli oczywiście właściciele najlepszych gospodarstw rolnych i hodowlanych z województwa kujawsko-pomorskiego. Dzięki uprzejmości organizatorów z zaproszenia skorzystali i przybyli liczni reprezentacji instytucji i firm działających na rzecz polskiego rolnictwa.

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy poinformować, że w czasie spotkania tytułem Ambasadora Konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw" został uhonorowany Pan Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy.   

Konkurs Rolnik Pomorza i Kujaw ma na celu wskazanie i nagrodzenie wyjątkowych pod względem efektów prowadzonej działalności rolników i hodowców, producentów zbóż, warzyw, mleka i trzody chlewnej. Cieszymy się niezmiernie, że od samego początku możemy wspierać konkurs i być razem z Państwem, rolnikami, hodowcami i wszystkimi, którym drogie jest kujawsko-pomorskie rolnictwo i kujawsko-pomorska wieś. Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym i nagrodzonym. Państwa sukcesy są dowodem i ukoronowaniem wielu lat systematycznej i ciężkiej pracy - waszej i waszych rodzin, za którą także dziękujemy. Przekłada się ona na wzrost gospodarczy całego kraju, stanowi jego bezpieczeństwo żywnościowe, świadczy o sile Polski i jej pozycji w Europie i świecie. Cieszymy się, że jesteśmy kooperantami wielu z was, prowadząc wspólnie program hodowlany i dostarczając genetykę bydła i świń.

To dla nas zaszczyt móc współpracować z laureatami i organizatorami konkursu: Radą Honorowych Rolników Pomorza i Kujaw oraz Kapitułą Konkursu. Życzymy dalszego, bezpiecznego rozwoju i samych sukcesów!

Scroll to top
1