Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Myśl globalnie, działaj lokalnie

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Przełom" w Linowie to  firma wyjątkowa. Nie tylko przez fakt nieprzerwanego istnienia, którego początek datuje się na rok 1951, wyróżniające wyniki w hodowli bydła i produkcji mleka, ciągłe rozwijanie nowych kierunków działalności i nieczęsto spotykaną formę prawną, jaką jest spółdzielnia pracy. Taki model biznesowy spółdzielcy z Linowa starają się także propagować wśród całej branży rolno-hodowlanej.  Ale te wszystkie sukcesy nie byłyby możliwe bez niepowtarzalnej atmosfery panującej w spółdzielni i i tego, jak doskonale aktywizuje i integruje społeczność lokalną.

W sobotę 7 października br. Spółdzielnia w Linowie zorganizowała Hubertusa - gonitwę "za lisem". Tradycyjna rywalizacja połączona z zabawą na świeżym powietrzu okazała się świetną atrakcją, która przyciągnęła dzieci i dorosłych.  Piotr Augustyniak, dyrektor operacyjny SHiUZ Bydgoszcz miał przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu i nagradzać małych i dużych zwycięzców, którym udało się złapać lisa. Przekazał także na ręce prezesa RSP "Przełom" Krzysztofa Buczyńskiego w imieniu Zarządu SHiUZ serdeczne podziękowania za owocną współpracę.

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt od wielu lat współpracuje z RSP "Przełom" w Linowie pozyskując nowe buhaje do katalogów i podnosząc w ten sposób poziom hodowli w Polsce. Liczymy na kontynuację wspólnych działań. Polska hodowla jest tego warta!

Scroll to top
1