Kliknij, aby wejść do sklepu
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SONET ET
Indeks gPF 162 | PL005501913026

Mazowsze krowami stoi

Przedstawicielka naszej Stacji, Olga Suchocka, współpracująca z hodowcami z woj. mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego w czasie Mazowiekich Dni Rolnictwa w Płońsku odbywających się 8 i 9 czerwca miała przyjemność goszczenia na stoisku licznych hodowców przybyłych na tę imprezę. Dni Rolnictwa cieszą się tradycyjnie wysoką frekwencją. Przyciągają uczestników bogatą, profesjonalną ofertą skierowaną do prowadzących produkcję zwierzęcą i roślinną. Nie brakuje licznych atrakcji dla dzieci i dorosłych, możliwości zakupu tradycyjnej żywności, rękodzieła i roślin ogrodowych.

Dziękujemy za odwiedziny właścicieli stad z nami współpracujących oraz wszystkich zainteresowanych najnowszą ofertą nasienia buhajów po wycenie kwietniowej. Prowadzenie programu hodowlanego w polskich oborach ośrodków hodowli Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, podmiotów prywatnych i rolników indywidualnych pozwala nam budować ofertę dostosowaną do krajowych warunków produkcji mleka. Własne Centrum Produkcji w Bydgoszczy sprawia, że możemy w pełni odpowiadać za jakość i bezpieczeństwo weterynaryjne dostarczanego produktu. Zachęcamy do współpracy gospodarstwa mleczne z woj. mazowieckiego.

Zainteresowaniem cieszyła się także nasza oferta w zakresie dawek inseminacyjnych do unasieniania loch konfekcjonowanych w kateterze SelFix.

Dziękujemy mazowieckim hodowcom bydła i trzody chlewnej za wspólny czas i wymianę informacji ze świata hodowli.

Scroll to top
1