Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Kursy inseminacji

Ważną dziedziną działalności Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy są doradztwo i szkolenia.

Organizujemy cenione w branży szkolenia w zakresie unasieniania krów i loch. Prowadzone są przez najwyższej klasy specjalistów-praktyków z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Kurs unasieniania obejmuje szeroki zakres wiedzy teoretycznej i zajęcia praktyczne. Uczestnik kursu poznaje podstawy hodowli bydła, anatomii i fizjologii układu rozrodczego krowy i lochy, technologii produkcji, przechowywania i transportu nasienia buhaja i knura oraz wszystkie zagadnienia związane z przeprowadzaniem zabiegu unasieniania u bydła i trzody chlewnej.

Ukończenie kursu daje uprawnienia do wykonywania zawodu inseminatora – świadczenia usług inseminacji u hodowców, bądź unasieniania zwierząt we własnym stadzie.

Szkolenia odbywają się na terenie całej Polski, w sposób dogodny dla uczestników. Kursy inseminacji cieszą się także popularnością wśród szkół średnich i uczelni wyższych, jako uzupełnienie programów nauczania zwiększające szanse młodych ludzi na rynku pracy.

Spółka posiada własny ośrodek szkoleniowy w Olecku, w którym szkoli inseminatorów i hodowców. W centrum szkoleniowym posiadamy dwie sale audiowizualne i pokoje gościnne, co zapewnia warunki do organizowania wielodniowych szkoleń i konferencji. Dodatkowym atutem tego miejsca jest położenie Olecka w pięknej krainie Mazur Garbatych.

Zgłoszenia na kurs inseminacji

Scroll to top
1