Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Jak Święta, to tylko na wsi!

Tradycyjnie, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, w Dworku Prezydenta RP w Ciechocinku w dniu 16 grudnia br. spotkali się przyjaciele, sympatycy i laureaci Konkursu Rolnik Pomorza i Kujaw, by - w jak zwykle pozytywnej atmosferze - wymienić się informacjami i wiadomościami ze świata agrobiznesu. Spotkanie odbywające się w końcówce roku w naturalny sposób skłoniło uczestników do spojrzenia wstecz i podsumowań swoich zamierzeń, działań i osiągnięć dokonanych w odchodzącym już 2023. Nie mogło też zabraknąć planów i prognoz dotyczących przyszłości, bo specyfikę działalności rolniczej charakteryzuje ciągłość i długofalowość podejmowanych prac i inwestycji jak chyba żadnej innej gałęzi gospodarki narodowej.

Spotkanie uświetnił i głos zabrał Jan Krzysztof Ardanowski, poseł i przewodniczący Rady ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy Prezydencie RP. W spotkaniu brał udział Mariusz Wykrzykowski, członek zarządu SHiUZ Bydgoszcz.

Przedświąteczne spotkanie rolników w Dworku Prezydenta nie mogło się odbyć bez śpiewu kolęd i składania życzeń. Mieszkańców wsi nie trzeba przekonywać, że właśnie na wsi święta są najpiękniejsze i wciąż wierne polskim tradycjom. Tym, którzy się o tym jeszcze nie przekonali, pozostaje życzyć, by jak najprędzej doświadczyli niepowtarzalnego klimatu Bożego Narodzenia spędzanego daleko od miejskiego zgiełku i pośpiechu. A wszystkim - i na wsi i w mieście - życzymy zdrowych i rodzinnych Świąt!

Scroll to top
1