Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Buhaje SHiUZ Bydgoszcz ojcami sukcesów podlaskich hodowców

Miło nam poinformować Państwa, że kolejne córki po buhajach z oferty SHiUZ Bydgoszcz zajmują wysokie pozycje w rankingach krów o najwyższej wydajności, a także osiągają rekordowe życiowe wydajności.

W czasie spotkania członków Podlaskiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka  w Zambrowie Pan Artur Leśniewski został nagrodzony pamiątkową statuetką za krowę NANA po buhaju ORLIK z oferty SHiUZ Bydgoszcz, która osiągnęła wydajność życiową ponad 100 000 kg mleka!

Od prawej: Artur Leśniewski, Bogdan Godlewski, dyrektor SHiUZ Bydgoszcz Oddział w Piątnicy

Wśród krów o najwyższych wydajnościach w roku 2021 na terenie województwa podlaskiego znalazło się aż 7 córek po buhajach z katalogów SHiUZ Bydgoszcz.

Nagrodzeni hodowcy to:

Pan Piotr Kowalczuk, zam. Kobusy, który jest posiadaczem aż dwóch rekordzistek po buhajach ze SHiUZ –  po BOSTON oraz po GRIZOU

Pan Adam Guzel, zam. Szpakowo, właściciel krowy  po buhaju JANTAR

Pan Piotr Szeligowski, Łubnice Krusze, właściciel dwóch krów po buhajach ze SHiUZ –  po JEGIER ST i DODER

Pan Bogdan Wnorowski, zam. Nowe Grabowo, właściciel krowy po buhaju SUFLER

Pan Bogdan Zakrzewski, zam. Liza Nowo, właściciel krowy odmiany czerwono-białej po buhaju GRILO RED

GRATULUJEMY!

Serdeczne gratulacje otrzymuje także Pan Jacek Kulesza, nagrodzony za wyróżniającą się wydajność w swojej oborze na poziomie 12761 kg mleka. Hodowca korzysta wyłącznie z rozpłodników z oferty SHiUZ Bydgoszcz.

Wszystkim wyróżnionym jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za zaufanie oraz dotychczasową współpracę. Spotkania z hodowcami na Podlasiu wciąż trwają. Dziękujemy, że możemy wspólnie cieszyć się z osiągniętych sukcesów.

 

Nadesłał i tytułem opatrzył: Bogdan Godlewski

Scroll to top
1