Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 70zł + VAT
Buhaj dnia ROTERDAM
Indeks gPF 156 | PL005470607346

Zobaczyć, by lepiej poznać i zrozumieć

Zawsze miło nam gościć młodzież planującą rozwój zawodowy w sektorze hodowli, służąc naszą wiedzą i doświadczeniem

Jak zawsze miło nam było gościć młodzież planującą rozwój zawodowy w sektorze hodowli bydła i trzody chlewnej. Cieszymy się, że możemy służyć wiedzą i doświadczeniem, na co pozwala ponad 60-letnia historia naszej firmy.

W dniu 21 lutego br. lek. wet Marietta Gąsiorowska przeprowadziła lekcję pokazową dla uczniów Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy. Nasi Goście z zainteresowaniem zapoznali się z działalnością centrów pozyskiwania nasienia od buhajów i knurów, prowadzonych przez SHiUZ Bydgoszcz w kilku miejscach w Polsce. Prezentacja obejmowała także zasady dystrybucji materiału genetycznego i wykonywanie inseminacji. Uczniowie mieli okazję obejrzeć sprzęt wykorzystywany do rozrodu zwierząt gospodarskich.

Dziękujemy za wizytę. Mamy nadzieję, że będzie ona pomocna w podejmowaniu przyszłych, trafnych decyzji związanych z wyborem zawodu.

lek. wet. Marietta Gąsiorowska prowadzi lekcję pokazową dla uczniów Technikum TEB Edukacja Lekcja pokazowa dla uczniów Technikum TEB Edukacja Lekcja pokazowa dla uczniów Technikum TEB Edukacja
Scroll to top
1