Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Zielona Gala w Szepietowie

W dniach 28 i 29 maja w Szepietowie po raz jedenasty odbyła się Zielona Gala i Podlaskie Targi Budownictwa, podczas której rolnicy z Podlasia mieli okazję obejrzeć najnowszy sprzęt rolniczy

W dniach 28 i 29 maja w Szepietowie po raz jedenasty odbyła się Zielona Gala i Podlaskie Targi Budownictwa, podczas której rolnicy z Podlasia mieli okazję obejrzeć najnowszy sprzęt do zbioru zielonek i produkcji rolniczej oraz zapoznać się z najnowszymi technologiami stosowanymi w budowie obór oraz chlewni.

Dzięki pięknej słonecznej pogodzie do Szepietowa przybyły tłumy odwiedzających. Na targach nie mogło zabraknąć Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy. Rolę gospodarza na stoisku Stacji pełnił Pan Dariusz Gawroński, dyrektor Oddziału w Piątnicy wraz z Panem Bogdanem Godlewskim, starszym specjalistą ds. hodowli oraz menadżerami: Panią Edytą Majewską i Panią Magdą Waldmajer, Panem Stanisławem Dąbrowskim oraz Panem Adamem Pogroszewskim.

Podczas wizyt w namiocie Stacji hodowcy dopytywali się o nowości SHiUZ-u po ostatniej wycenie wartości hodowlanej buhajów. Najwięcej pytań dotyczyło nasienia seksowanego oraz nasienia buhajów z oferty Exclusive. Wszystkim hodowcom serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do naszego namiotu już za miesiąc, podczas XXIII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie.

Uroczyste otwarcie Zielonej Gali. Głos zabiera dyrektor PODR w Szepietowie Pan Grzegorz Mikołajczyk Mimo upałów frekwencja dopisała Stoisko i oferta SHiUZ Bydgoszcz tradycyjnie cieszyła się zainteresowaniem
Scroll to top
1