Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

XVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Boguchwale

27-28 czerwca  2015, podczas Dni Otwartych Drzwi Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się XVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych z udziałem  SHiUZ Bydgoszcz.

27-28 czerwca  2015, podczas Dni Otwartych Drzwi Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się XVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w której już po raz drugi wzięli udział przedstawiciele SHiUZ Bydgoszcz:  Adam Budzyński, Dyrektor Oddziału w Zamościu, oraz przedstawiciele terenowi: Józef Liga, Marek Marć i Marek Silarski.

Corocznie wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających rolników hodowców, instytucji z otoczenia rolnictwa, przedsiębiorców oraz mieszkańców Rzeszowa. Zwiedzający mogli podziwiać wiele gatunków zwierząt i roślin, a  także zakosztować tradycyjnych potraw przygotowywanych przez lokalne koła gospodyń wiejskich.

Na XVII Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Boguchwale  hodowcy z rejonu Podkarpacia  pokazali 40 szt.  zwierząt hodowlanych. Komisja konkursowa  miała bardzo trudne zadanie, ponieważ każde z pokazywanych zwierząt zasługiwało na szczególną uwagę.  Super czempionem wystawy została krowa rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno-białej Jenesa PL005274057279 hodowli ZDIZ PIB Sp. z o.o. Chorzelów. 

Równolegle  z wystawą zwierząt odbywał się konkurs na „Najlepszy produkt regionalny i lokalny”, a dla dzieci konkurs „Doimy krowę” oraz zagroda edukacyjna, która powstała obok namiotu SHIUZ Bydgoszcz.
Stoisko SHIUZ-u było licznie odwiedzane przez hodowców bydła i trzody, ale również przez przedstawicieli firm okołorolniczych.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy hodowcom za odwiedziny na stoisku i zainteresowanie naszą ofertą.

Życzymy dalszych sukcesów.

       
       
       
       
Scroll to top
1