Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

XV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Płoniawy-Bramura

W dniu 31 maja w miejscowości Płoniawy-Bramura odbyła się XV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Hodowców oraz firm z branży rolniczej.

W dniu 31 maja w miejscowości Płoniawy- Bramura odbyła się XV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Hodowców oraz firm z branży rolniczej. Szczególnie cieszymy się z sukcesów hodowców bydła, którzy prezentowali wspaniałe jałowice i krowy. W czasie wystawy Stację Hodowli i Unasieniana Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy reprezentowali: dyrektor regionu Karol Sass oraz przedstawiciele firmy na tym terenie: Panowie Łukasz Krezymon oraz Karol Kołakowski. Hodowcom, których zwierzęta wygrały poszczególne kategorie wręczyliśmy nagrody w postaci bonu na nasienie oferowane przez Stację o wartości 400 zł. W poszczególnych kategoriach wygrywali:

1. Krowy w III i dalszej laktacji rasy HF odmiany czarno-białej Pan Łukasz Majkowski, Jarzyły  zarazem Superczempion)

2. Krowy w II laktacji HF Pan Łukasz Majkowski, Jarzyły

3. Krowy pierwiastki HF Pan Łukasz Majkowski, Jarzyły

4. Jałowice cielne HF Pan Andrzej Jeznach, Nowe Helenowo

5. Jałowice nie cielne w wieku 10-15 m-cy HF Pan Bogusław Tomaszewski, Przasnysz

Wszystkim  jeszcze raz gratulujemy wspaniałych zwierząt.

Dziękujemy wszystkim Hodowcom odwiedzającym licznie nasze stoisko za ciepłe słowa i wyrazy uznania dla prezentowanej przez SHiUZ Bydgoszcz oferty! Widzimy się za rok!

Opr. Karol Sass

 

Scroll to top
1