Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

XV Forum Rolników Pomorza i Kujaw

W dniu 27 czerwca br. w Sali Konferencyjnej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyło się XV Forum Rolników Pomorza i Kujaw - spotkanie przedstawicieli czołowych gospodarstw i firm z sektora rolno-hodowlanego oraz instytucji działających na rzecz rolnictwa. Jest to jedno z cyklicznych spotkań związanych z Konkursem Rolnik Pomorza i Kujaw, który ma na celu promowanie i uhonorowanie osiągających wybitne rezultaty w swojej pracy rolników i hodowców w województwie kujawsko-pomorskim.

Obecni na spotkaniu Jan Krzysztof Ardanowski, poseł i przewodniczący Rady ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Mikołaj Bogdanowicz, wojewoda, dokonali uroczystego wręczenia odznaczeń państwowych i honorowych oraz omówili w swoich wystąpieniach bieżącą sytuację związaną z branżą rolno-hodowlaną. Stanowiło to punkt wyjścia do interesującej dyskusji, która wypełniła drugą część spotkania.

W konferencji udział wzięli: Wiesław Drewnowski, prezes zarządu, oraz Mariusz Wykrzykowski, członek zarządu SHiUZ Bydgoszcz.

Scroll to top
1