Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

XIX Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Bratoszewicach

Serdecznie pozdrawiamy uczestników Wystawy Bydła Mlecznego w Bratoszewicach!

Serdecznie pozdrawiamy uczestników XIX Wojewódzkiej Wystawy Hodowlanej w Bratoszewicach, a szczególnie hodowców bydła, którzy w niełatwych warunkach atmosferycznych prezentowali swoje sztuki w – deszczową i chłodną – sobotę 17 czerwca.

Trud i osiągnięcia hodowców zostały osobiście docenione przez Pana Ryszarda Zarudzkiego, podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, oraz władze Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka na czele z Panem Leszkiem Hądzlikiem, prezydentem oraz Panem Krzysztofem Banachem, wiceprezydentem.

SHiUZ Bydgoszcz także przekazuje słowa szczerych gratulacji za wysiłek włożony w przygotowanie krów i jałowic, a następnie ich prezentację hodowcom uczestniczącym w wystawie:

Panu Henrykowi Bawejowi

Panu Andrzejowi Dałkowi

OHZ Dębołęka

Panu Sylwestrowi Imiołkowi

Panu Michałowi Katarzyńskiemu

Panu Tadeuszowi Kaźmierczakowi

Panu Tomaszowi Kociębie

Panu Bartoszowi Kozłowskiemu

Panu Krzysztofowi Krzyczkowskiemu

Panu Radosławowi Kubiakowi

Panu Tomaszowi Łuczakowi

Panu Romanowi Matusiakowi

Panu Tomaszowi Ogłuszce

Panu Zdzisławowi Prusinowskiemu

Panu Tomaszowi Rytychowi

Panu Bogdanowi Sałacie

Panu Marcinowi Świątnickiemu

Panu Krzysztofowi Wałaszczykowi

Panu Radosławowi Wolskiemu

Panu Przemysławowi Workowskiemu

Dziękujemy Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Łódzkiemu Związkowi Hodowców Bydła za możliwość kibicowania najlepszym hodowcom Ziemi Łódzkiej w czasie rywalizacji o czempionaty i superczempionaty. Hodowcom SUPERCZEMPIONEK: OHZ Dębołęka i Panu Tadeuszowi Kociębie, gratulacje w imieniu Zarządu SHiUZ Bydgoszcz przekazał Pan Wojciech Lus, starszy specjalista ds. hodowli.

Do dyspozycji hodowców z woj. łódzkiego jest także Pan Kamil Urbański, kierownik rejonu. Nasi przedstawiciele służyli informacjami na temat naszej oferty w czasie Wystawy.

Bratoszewickie Targi “W sercu Polski” to oczywiście nie tylko wystawa bydła mlecznego i mięsnego. Byli tam także obecni m.in. hodowcy królików, koni i owiec. To także kiermasz rękodzieła i wyrobów spożywczych, w tym mleczarni z tego regionu. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem – gdy tylko pogoda się poprawiła, tereny Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego wypełniły się tłumami zwiedzających.

Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok w Bratoszewicach.

Ryszard Zarudzki, podsekretarz stanu MRiRW Włodzimierz Lewandowski, dyrektor Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach
Roman Januszewski, sędzia Wystawy Bydła w Bratoszewicach, któremu asystuje Wacław Kaniszewski
Leszek Hądzlik, prezydent PFHBiPM, dekoruje jedną z czempionek Od lewej: Roman Januszewski, Krzysztof Banach, Włodzimierz Pabin, Leszek Hądzlik
Grzegorz Piątek, prezes OHZ Dębołęka otrzymuje gratulacje i pamiątkowy dyplom przekazywany w imieniu Zarządu SHiUZ Bydgoszcz przez Wojciecha Lusa Tomasz Kocięba otrzymuje gratulacje i pamiątkowy dyplom przekazywany w imieniu Zarządu SHiUZ Bydgoszcz przez Wojciecha Lusa
Scroll to top
1