Kliknij, aby wejść do sklepu
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SONET ET
Indeks gPF 162 | PL005501913026

Wystawa w “SERCU POLSKI”

W jubileuszowym roku 60-lecia istnienia Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego odbyła się XX Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Targi Rolne “W SERCU POLSKI”

W jubileuszowym roku 60-lecia istnienia Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego odbyła się XX Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Targi Rolne “W SERCU POLSKI” – w Bratoszewicach w dniach 16-17 czerwca.

SHiUZ Bydgoszcz tradycyjnie jako wiodący wystawca jest obecna na tym najważniejszym dla branży rolno-hodowlanej województwa łódzkiego wydarzeniu. Nasi przedstawiciele: Wojciech Lus, Piotr Połoński i Kamil Urbański jak zwykle z przyjemnością kibicowali zmaganiom hodowców z Ziemi Łódzkiej o tytuły dla najlepszych krów i jałowic i tak jak w latach ubiegłych byli zaszczyceni mogąc gratulować właścicielom superczempionek i czempionek, a także w sposób szczególny uhonorować przedstawicieli Łódzkiego Związku Hodowców Bydła zasłużonych dla rozwoju hodowli w Polsce poprzez wręczenie przyznanych przez Zarząd SHiUZ Bydgoszcz Złotych Odznak Labores Pariunt Honores.

W tym miejscu jeszcze raz składamy gratulacje wszystkim czynnym uczestnikom Wystawy, którzy wykazali się odwagą i podjęli trud przygotowania i prezentacji najlepszych okazów ze swoich obór. Serdecznie pozdrawiamy także najmłodszych uczestników Wystawy prezentujących przed publicznością cielęta. Życzymy wszystkim powodzenia w dalszej pracy hodowlanej i dalszych świetnych wyników, które z pewnością wspólnie docenimy podczas kolejnych wystaw w Bratoszewicach.

Dziękujemy także za zainteresowanie naszą ofertą najlepszej genetyki, którą prezentowaliśmy w czasie łódzkiego hodowlanego święta. Cieszymy się, że zarówno nasze “Katalogi Buhajów”, jak i kursy inseminacji krów i doradztwo hodowlane, a także nasienie knurów są źródłem zadowolenia wielu odbiorców w centralnej Polsce.

Dziękujemy za wspólne świętowanie w “Sercu Polski”.

Marek Sarwa, dyrektor Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach
Scroll to top
1