Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Wizyta delegacji SHiUZ u belgijskiego partnera RA-SE Genetics

W dniach 16-17 lutego delegacja Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt z członkiem zarządu Mariuszem Wykrzykowskim na czele spotkała się w Belgii i Holandii z przedstawicielami firmy RA-SE Genetics.

W dniach 16-17 lutego delegacja Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt z członkiem zarządu Mariuszem Wykrzykowskim na czele spotkała się w Belgii i Holandii z przedstawicielami firmy RA-SE Genetics. Firma ta zajmuje się produkcją nasienia knurzego na bardzo szeroką skale. RA-SE jest jednym z liderów w branży genetyki trzody chlewnej na rynku belgijskim, holenderskim i brytyjskim. Prowadzą również dużą ekspansję na rynku niemieckim.
 

Pierwszego dnia odwiedziliśmy kwarantannę w miejscowości Dipenbeek, na której mieliśmy możliwość obejrzenia knury MaxiMus, które importujemy od naszego belgijskiego partnera. Pan Mariusz Wykrzykowski osobiście wybrał 20 najlepszych knurów, które wkrótce zostaną przetransportowane do naszych Stacji Unasieniania Loch.
 

Następnego dnia spotkaliśmy się z głównym menagerem Klasse KI (odpowiednik naszego SULu)- Markiem van Gaal. Podczas krótkiej prezentacji przestawił nam specyfikę pracy swojej placówki. Podczas spotkania wywiązała się ciekawa dyskusja, z której wyciągnęliśmy owocne wnioski.
 

Z tego miejsca dziękujemy naszym partnerom z firmy RA-SE Genetics za zaproszenie i miłą gościnę. Jesteśmy pewni, że ta współpraca przełoży się na zadowolenie naszych hodowców z najlepszej genetyki w branży trzody chlewnej.  

Scroll to top
1