Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Wielkopolskie Targi Rolnicze – Sielinko 2015

W dniach 30-31 maja odbyły się w Sielnku Wielkopolskie Targi Rolnicze. Dziękujemy hodowcom z Wielkopolski za możliwość uczestniczenia wraz z nimi w ich dorocznym święcie.

W dniach 30-31 maja odbyły się w Sielnku Wielkopolskie Targi Rolnicze.  W jednym miejscu odbywały się aż trzy imprezy: XXI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Zielone AGROSHOW, Polskie Zboża oraz Dni Pola.

Szczególnie cieszymy się z sukcesów hodowców bydła, którzy prezentowali wspaniałe jałowice i krowy. W czasie wystawy Stację Hodowli i Unasieniana Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy reprezentowali: dyrektor regionu Wielkopolska Stanisław Użarowski oraz dyrektor rejonu Krotoszyn Krzysztof Grobelny, oraz menedżer rejonu Karol Norman, którzy mieli przyjemność pogratulowania zwycięskim hodowcom i wręczenia im drobnego upominka w postaci dwóch dawek nasienia buhaja ocenionego genomowo – rozpłodnika Indir kategorii exclusive. Gratulujemy wszystkim uczestnictwa w wystawie, a zdobywcom czepionatów i superczempionatów przekazujemy jeszcze raz najserdeczniejsze słowa uznania dla ich pracy i wytrwałości, która przyniosła tak wspaniałe efekty.

Dziękujemy hodowcom z Wielkopolski za możliwość uczestniczenia wraz z nimi w ich dorocznym święcie. Mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych wystawach, by razem świętować sukcesy wielkopolskiej hodowli.

 

Scroll to top
1