Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Wesołych Świąt!

Przedświąteczne spotkanie laureatów i osób wspierających Konkurs Rolnik Pomorza i Kujaw w Dworku Prezydenta RP to wydarzenie na stałe wpisane do konkursowego kalendarza, pozwalające, by w tym szczególnym czasie ludzie wsi i pracujący na rzecz polskiego rolnictwa mogli przekazać sobie obok tradycyjnych życzeń słowa wdzięczności i wsparcia, dzielić się radościami i troskami, których przecież nigdy nie brakowało przy uprawie ziemi i hodowli zwierząt.

Spotkanie, w którym uczestniczyli także  przedstawiciele parlamentu: Pan Józef Łyczak, senator oraz zasiadający w ławach poselskich i reprezentujący Kancelarię Prezydenta RP Jan Krzysztof Ardanowski oraz przedstawiciele instytucji i firm działających w otoczeniu rolnictwa, było także okazją do wymiany informacji i poglądów na temat bieżących wydarzeń oraz szans i zagrożeń mogących pojawić się w przyszłości.

W spotkaniu miał przyjemność brać udział Pan Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

Ten szczególny czas związany z obchodami świąt Wielkiej Nocy, nierozerwalnie złączony z przemianami zachodzącymi w odradzającej się po zimowym odpoczynku przyrodzie, tak ważnymi  dla wszystkich pracujących na wsi, co od wieków znajdowało wyraz w bogactwie tradycyjnych obrzędów  - niech będzie dla nas wszystkich źródłem nadziei na dobre tegoroczne plony. Życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt.

 

Zdjęcia udostępnione przez Centrum Organizacji Imprez

Scroll to top
1