Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

W Minikowie – jak zawsze – na medal!

Na terenie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego odbyły się po raz 41-szy Targi Agrotech i Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Na terenie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie w dniach 30.06 i 1.07 odbyły się po raz 41-szy Targi Agrotech i Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Gościem specjalnym tegorocznych targów był Pan Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa i rozwoju wsi.

W tym roku wydarzenia rolno-hodowlane składające się na targi w Minikowie były wzbogacone o III Krajową Wystawę Bydła Mięsnego. Bydło mleczne było oceniane podczas XIX Regionalnej Kujawsko-Pomorskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych.

Przedstawiciele SHiUZ Bydgoszcz z przyjemnością kibicowali hodowlom wystawiającym swoje krowy i jałowice. Najlepszym, zdobywcom SUPERCZEMPIONÓW – STADNINIE KONI W DOBRZYNIEWIE Sp. z o.o. oraz AGRO-DĄBRÓWCE Sp. z o.o. gratulacje mieli zaszczyt złożyć prezesi SHiUZ Bydgoszcz Pan Wiesław Drewnowski i Pan Adam Gałgański.

Dla przedstawicieli SHiUZ Bydgoszcz szczególnym momentem było także uroczyste podziękowanie osobom zasłużonym dla rozwoju hodowli w regionie kujawsko-pomorskim i wręczenie Złotych Odznak “Labores Pariunt Honores”, czego w imieniu całego Zarządu SHiUZ miał zaszczyt dokonać Pan Mariusz Wykrzykowski, członek Zarządu. 

Wietrzna pogoda wzmacniała “pomorski” charakter rolniczego święta, ale gdyby zapytać prezentujące się zwierzęta, z pewnością powiedziałyby, że panujący chłód im służy.

Szczególnie cieszył liczny udział najmłodszych w “Konkursie Młodego Hodowcy”, a także duża liczba zwiedzających, w tym odwiedzających nasz namiot.

Dziękujemy za okazane zainteresowanie naszą ofertą i wspólnie spędzony czas w Minikowie. Zapraszamy do współpracy i dalszego rozwijania hodowli bydła na Kujawach i Pomorzu. Organizatorom Wystawy, Kujawsko-Pomorskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego i Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka wraz z Kujawsko-Pomorskim Związkiem Hodowców Bydła gratulujemy świetnego przygotowania imprezy.

Gość Specjalny Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Minikowie - Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa i rozwoju wsi
Scroll to top
1