Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Uczestniczyliśmy w aukcji bydła w Sokołach

W niedzielę 11.12.2022 roku w Centrum Wystawienniczo-Targowym w Sokołach odbyła się pierwsza aukcja bydła hodowlanego zorganizowana przez Podlaski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Na aukcji wystawiono 29 zwierząt: 18 jałowic, jednego buhajka i 10 cieląt. Nowych właścicieli znalazła ponad połowa wystawionych zwierząt. Niezmiernie miło nam poinformować, że jałowica VELLA771 po buhaju DKR OPEN z oferty SHiUZ Bydgoszcz, została sprzedana za 11 600 zł netto, co było jedną z najwyżej wylicytowanych kwot za jałówkę.

Obecni na aukcji pracownicy SHiUZ w Bydgoszczy Oddział w Piątnicy: dyrektor regionu Bogdan Godlewski i kierownik rejonu Rafał Mieczkowski na stoisku firmowym informowali o ofercie katalogowej naszej Stacji. Dodatkowo przedstawili wyniki najnowszej wyceny wartości hodowlanej grudzień 2022. Hodowców szczególnie zainteresowały buhaje:
- SUPERIOR
- D.PERTONIUSZ
- SUKCES
- SMOG ROF

Dziękujemy organizatorom aukcji za możliwość współuczestnictwa. Gratulujemy świetnej inicjatywy i do zobaczenia na kolejnych aukcjach bydła na Podlasiu.

nadesłał: Bogdan Godlewski

Scroll to top
1