Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Szkolenie dla hodowców bydła w Lubaszu

Miło nam było gościć hodowców bydła na spotkaniu w Lubaszu w dniu 2.03.2017. Pozdrawiamy wszystkich uczestników !

W dniu 2 marca SHiUZ Bydgoszcz oraz firmy ScanVet i IDEXX Laboratories miały zaszczyt gościć licznie przybyłych hodowców bydła z okolic Lubasza (woj. wielkopolskie) na szkoleniu poświęconym hodowli bydła mlecznego.

Spotkanie w Lubaszu poprowadził lek. wet. Szymon Norman – kierujący Gabinetem Weterynaryjnym SHiUZ-u w Lubaszu, oferującym usługi medycyny weterynaryjnej, inseminację i doradztwo hodowlane.

W czasie spotkania uczestnicy mogli wysłuchać wykładów na temat: odchowu cieląt – prowadzący: prof. Jędrzej Jaśkowski; eliminacji pasożytów u bydła – prowadzący: lek. wet. Justyna Lewandowska; braku rui u bydła – prowadzący: lek. wet. Bartłomiej Jaśkowski; oraz testów na obecność antybiotyków i testów na cielność IDEXX Laboratories, które zaprezentował Bartłomiej Stańczak.

Przedstawiona tematyka wzbudziła zainteresowanie słuchaczy i każdy z prelegentów odpowiadał na pytania padające ze strony hodowców. 

W szkoleniu brali także udział przyszli technicy weterynarii uczęszczający do Zespołu Szkół Edukacji Lubasz.

Cieszymy się, że nasze zaproszenie spotkało się z tak szerokim i pozytywnym odzewem. Jest to dla nas satysfakcja i sygnał, że warto organizować podobne spotkania w przyszłości.

lek. wet. Szymon Norman, Gabinet Weterynaryjny SHiUZ Bydgoszcz w Lubaszu
prof. Jędrzej Jaśkowski  lek. wet. Justyna Lewandowska
lek. wet. Bartłomiej Jaśkowski Bartłomiej Stańczak prezentuje użycie testera firmy IDEXX Laboratories
Każdy z uczestników spotkania w Lubaszu mógł naocznie sprawdzić działanie testera do badania obecności antybiotyków w mleku
Scroll to top
1