Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Święto Hodowców na Pomorzu

Mieliśmy zaszczyt współorganizować VI Pomorską Wystawę Bydła Mlecznego w Bolesławowie

Początek kalendarzowej jesieni tradycyjnie wyznacza czas Pomorskiej Wystawy Bydła Mlecznego. Tegoroczna, VI Wystawa odbyła się jak zwykle w gościnnych progach Zespołu Szkół Rolniczych i została przeprowadzona przez Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Pomorski Związek Hodowców Bydła Mlecznego.

Spotkanie hodowlane w Bolesławowie uświetniła obecność Pana Leszka Hądzlika, prezydenta PFHBiPM i Pana Andrzeja Steckiewicza, wiceprezydenta, którzy wraz z Panem Józefem Warunkiem, przewodniczącym Pomorskiego Związku Hodowców Bydła Mlecznego uhonorowali zwycięzców.

Cieszymy się, że Wystawa była dla nas okazją do złożenia gratulacji hodowcom kolejnych krów 100-tysięcznic, szczególnie Panu Mateuszowi Trzcińskiemu, właścicielowi krów: NINDŻA IV i GRUSZKA 34, pochodzących po buhajach SHiUZ Bydgoszcz. Równie serdeczne słowa uznania kierujemy do hodowców z Gospodarstwa Fortune w Cieszymowie, z którego pochodzi 100-tysięcznica ZIMA 18, a w którym przyszło na świat wiele rozpłodników trafiających do naszych katalogów.

W imieniu Zarządu Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt gratulacje wyróżniającym się hodowcom złożył  Pan Kazimierz Konsowicz, dyrektor ds. doradztwa i szkoleń. Życzymy, aby dołączone do wyrazów szczerego uznania kupony na nasienie wybitnego buhaja OGENDARI dopomogły w dalszym podnoszeniu poziomu genetycznego Państwa stad.

Wystawa hodowlana była połączona z Dożynkami Samorządowymi i Targami Rolno-Ekologicznymi. Goście mogli także kibicować zawodom sportowym i uczestniczyć w występach muzycznych.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za możliwość współuczestniczenia w pomorskim święcie hodowców bydła.

VI Pomorska Wystawa Bydła Mlecznego w Boleslawowie VI Pomorska Wystawa Bydła Mlecznego w Boleslawowie VI Pomorska Wystawa Bydła Mlecznego w Boleslawowie VI Pomorska Wystawa Bydła Mlecznego w Boleslawowie
VI Pomorska Wystawa Bydła Mlecznego w Boleslawowie
Scroll to top
1