Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

SUKCES MAMY W GENACH!

Od początku roku jesteśmy strasznie zapracowani. Mimo tego udało się i 16 lutego w Sierpcu spotkaliśmy się w licznym gronie przy wspólnej inauguracji nowego katalogu

Od początku roku jesteśmy strasznie zapracowani. Prowadzenie programu hodowlanego zobowiązuje – nasi Hodowcy podnoszą nam ciągle poprzeczkę, a my ciągle stajemy na wysokości zadania. Wycena grudniowa, katalogi, ulotki i jeszcze sezon wystawienniczy nabiera tempa. A to wszystko nakłada się na liczne spotkania z naszymi Hodowcami w terenie. Słowem – ręce pełne roboty (a nie jesteśmy przecież inseminatorami ). Mimo tego udało się i 16 lutego w Sierpcu spotkaliśmy się w licznym gronie, połączonych sił Działów Hodowlanego i Handlowego. W oprawie godnej amerykańskiego SUPER BOWL i pod czujnym okiem naszego Zarządu mieliśmy okazję wspólnie popracować, pobawić się i wyróżnić pracę naszych Kolegów. To było dla nas prawdziwe Święto – jak zawsze przy wspólnej inauguracji nowego katalogu. Bo nie ma co ukrywać, nasze katalogi – a co najważniejsze zawarta w nich oferta – są zawsze okazją do świętowania. Wierzcie nam, że za każdym wyselekcjonowanym zwierzęciem kryje się wspaniała praca sztabu naszych Kolegów i nie ma w tym przypadku, który dotyka np. tych robiących byle gdzie zakupy w przedświątecznym pośpiechu. To nie popłuczyny z dolnej półki i bylejakość – to starannie przygotowany materiał hodowlany i to również dzięki Wam i Waszym uwagom !! Korzystajcie z tego co mamy najlepsze, a my postaramy się iść jeszcze dalej w spełnianiu Waszych życzeń i marzeń. To nasza praca i nasza pasja !!

Było merytorycznie i wesoło, bo też z optymizmem patrzymy na ten toczący się już rok. Mamy nadzieję, że ten optymizm udzieli się również Wam i razem, z zapałem będziemy poprawiać rzeczywistość naszej polskiej hodowli. Mamy nadzieję, że rozumiecie, że taki katalog musiał mieć głośną odsłonę.  

Pozdrawiamy

 

 

Scroll to top
1