Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Spotkanie z hodowcami w Wisznicach, pow. bialski

1 lutego w Wisznicach powitaliśmy ponad 50-ciu Hodowców z powiatu bialskiego i sąsiednich na kolejnym spotkaniu zorganizowanym przez SHiUZ Bydgoszcz Oddział w Zamościu

Mamy już luty i kolejne spotkanie z Hodowcami zorganizowane przez SHiUZ Bydgoszcz Oddział w Zamościu. 1 lutego, wspólnie z firmą Josera, w Wisznicach powitaliśmy ponad 50 Hodowców z powiatu bialskiego i sąsiednich.

Spotkanie merytoryczne i jak wiemy z opinii naszych gości bardzo przydatne, zawierało prezentacje i wykłady specjalistów z naszej branży. Zebrani zapoznali się m.in. z nowymi produktami firmy Josera oraz wysłuchali wykładów: Pana dr. Marcina Kocika (dotyczącego stanów zapalnych wymienia) oraz wykładu Pana  Bogdana Godlewskiego, specjalisty ds. hodowli bydła ze SHiUZ-u w Bydgoszczy, który opowiadał o czynnikach warunkujących dobrą i skuteczną inseminację. Drugą część swojego wystąpienia Pan Godlewski poświęcił przedstawieniu naszej oferty po wycenie grudzień 2015 – a trzeba przyznać, że mamy czym się pochwalić. Wszyscy prelegenci odpowiadali na liczne pytania hodowców.

W spotkaniu oprócz Pana Bogdana Godlewskiego ze strony SHiUZ udział wzięli dyrektor Oddziału w Zamościu Pan Adam Budzyński oraz Pan Paweł Grzesiuk – menedżer rejonu. Wiemy, że jest już dawno jest po Świętach, ale sam koniec spotkania zwieńczyły upominki od SHiUZ Bydgoszcz i firmy Josera. Dziękujemy za spotkanie !

Scroll to top
1