Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Spotkanie z hodowcami w Węgrowie

27 stycznia 2016 SHiUZ Bydgoszcz i firma Josera zorganizowały spotkanie szkoleniowe dla Hodowców z powiatu węgrowskiego w woj. mazowieckim

27 stycznia 2016 SHiUZ Bydgoszcz i firma Josera zorganizowały spotkanie szkoleniowe dla Hodowców z powiatu węgrowskiego w woj. mazowieckim. SHiUZ Bydgoszcz reprezentowali: Pan Kazimierz Konsowicz – dyrektor ds. doradztwa i szkoleń, Pan Adam Budzyński – dyrektor Oddziału Zamość oraz Pan Patryk Szymaniak – menedżer rejonu odpowiedzialny za ten teren.

Wspaniałe i intensywne spotkanie – gościliśmy ok. 150 Hodowców (!) zainteresowanych nowościami z obszaru hodowli i żywienia. Były prezentacje (nowy produkt firmy Josera), wykłady i prelekcje. Pan dr Andrzej Lisowski z UP w Lublinie przedstawił wykład nt.: „ Ograniczenie poziomu komórek somatycznych w stadach krów mlecznych. Jak się do tego zabrać?” Pan dr Kazimierz Konsowicz ze SHiUZ Bydgoszcz w swoim wykładzie, pt.:” Czynniki warunkujące skuteczną inseminację” wyjaśniał złożoność problematyki inseminacji. Po wykładzie, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem Hodowców, dr Konsowicz jeszcze długo odpowiadał na pytania i mamy nadzieję, że wszyscy uzyskali potrzebną im wiedzę.

Spotkanie zakończyło losowanie drobnych upominków ufundowanych przez organizatorów oraz wspólnym obiadem, w trakcie którego w dalszym ciągu rozmawialiśmy z hodowcami o ich problemach i sukcesach. Otrzymaliśmy wiele zaproszeń do odwiedzin i wspólnej pracy nad poprawą stad – za które to zaproszenia serdecznie dziękujemy i już zabieramy się do pracy !

Pozdrawiamy wszystkich Hodowców z Węgrowa !

Scroll to top
1