Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Spotkanie z hodowcami w Trąbczynie, woj. wielkopolskie

Tradycyjnie w okresie zimowym spotykamy się z hodowcami, by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Było tak m. in. w Trąbczynie (woj. wielkopolskie) w dniu 26 stycznia

Tradycyjnie w okresie zimowym spotykamy się z hodowcami, by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Było tak m. in. w Trąbczynie (woj. wielkopolskie), gdzie w dniu 26 stycznia na zaproszenie SHiUZ Bydgoszcz przybyło ponad 30-tu hodowców bydła mlecznego.

Spotkanie, które odbyło się tuż przed premierą naszego “Katalogu Buhajów – 2017/3” było poświęcone zawartym w katalogach informacjom nt. produkcji i funkcjonalności oraz prawidłowemu doborowi zwierząt do kojarzeń w stadach. Te tematy zostały przedstawione przez Pana Stanisława Użarowskiego, dyrektora PT w Szczecinku, oraz Panią Barbarę Listopad, głównego specjalistę ds. hodowli bydła. Do dyspozycji hodowców był także Pan Edward Prokopczyk, menedżer rejonu.

Nasze spotkanie w tak licznym gronie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze, co jeszcze bardziej zobowiązuje do wytężonej pracy dla tak wymagających klientów. SHiUZ Bydgoszcz dziękuje za przybycie i miłe słowa.

Scroll to top
1