Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Spotkania z hodowcami w Skrwilnie i Baruchowie

W dniu 11 lutego uczestniczyliśmy w spotkaniu z hodowcami z gminy Skrwilno, a w dniu 12 lutego z hodowcami z pow. włocławskiego

Dnia 11 lutego w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie hodowców bydła mlecznego z terenu gminy Skrwilno i okolic. Spotkanie zostało zorganizowane przez Kujawsko-Pomorski Zespół Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Minikowie oraz Stację Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy. Kujawsko-Pomorski ZDR reprezentował Pan Grzegorz Podszucki, a naszą Stację koledzy: Edward Prokopczyk, menedżer rejonu i Witold Neumer, specjalista do spraw hodowlanych. Przybyli hodowcy wysłuchali prelekcji na temat “Nowoczesnych trendów w hodowli” oraz zapoznali się z bogatą ofertą buhajów naszej firmy.

Dnia 12 lutego gościliśmy w Baruchowie. To było kolejne spotkanie zorganizowane przez SHiUZ Bydgoszcz i firmę SANO. Powitaliśmy około 40 Hodowców z powiatu włocławskiego. Naszą firmę reprezentowali: Pan dr Kazimierz Konsowicz, dyrektor ds. doradztwa i szkoleń i Pan Edward Prokopczyk, menedżer rejonu. Zgodnie z niepisaną tradycją naszych wspólnie organizowanych spotkań po powitaniu głos zabrała przedstawicielka firmy SANO. Następnym wystąpieniem był wykład Pana dr Kazimierz Konsowicza ze SHiUZ Bydgoszcz, który omówił temat: „Czynniki wpływające na skuteczność inseminacji”. Zakończenie prelekcji rozpoczęło czas dyskusji i pytań – z czego nie omieszkali skorzystać nasi Goście, zapraszając nas również do swoich hodowli, aby wykonać bonitacje oraz kojarzenia z buhajami z nowej oferty SHiUZ Bydgoszcz.

 

Dziękujemy wszystkim przybyłym.

 

 

Spotkanie z hodowcami w Baruchowie, pow. włocławski Spotkanie z hodowcami w Skrwilnie, pow. rypiński
Scroll to top
1