Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

SHiUZ zaproszony do Brodnicy

Tradycyjnie, hodowcy z okolic Brodnicy na specjalnym spotkaniu podsumowali rok ubiegły i omówili plany

Tradycyjnie, hodowcy z okolic Brodnicy na specjalnym spotkaniu podsumowali rok ubiegły i omówili plany. Tak jak w latach ubiegłych, SHiUZ Bydgoszcz otrzymała zaproszenie do Brodnicy, a w imieniu Zarządu obecny był Piotr Augustyniak, dyrektor handlowy. Spotkanie odbyło się 7 marca.

Głównymi punktami programu było omówienie wyników oceny produkcji mleka za rok 2017, plany wspólnych działań w roku 2018 oraz przekazanie podziękowań Panu Ryszardowi Kudła za trud wkładany w hodowlę w szczególnym momencie przejścia na zasłużoną emeryturę. Życząc wielu lat zdrowia prosimy nie zapominać o wspomaganiu doświadczeniem i wiedzą kolejnych pokoleń. Szczęśliwy traf i wylosowana nagroda od SHiUZ Bydgoszcz niech będzie do tego zachętą.

Spotkanie jak zwykle sprawnie poprowadził Dariusz Cichacki, a wyniki oceny produkcji mleka w roku 2017 omówił Stefan Owczarzak z PFHBiPM.

Hodowcy z zainteresowaniem wysłuchali wprowadzenia do oferty SHiUZ Bydgoszcz po wycenie grudzień 2017, które przedstawił Piotr Augustyniak. Szczegółowymi informacjami o naszych buhajach służyła hodowcom Justyna Goryńska, menedżer rejonu.

Dziękujemy wszystkim za poświęcony czas i do zobaczenia.

Dariusz Cichacki wita przybyłych na spotkaniu hodowców bydła w Brodnicy Dariusz Cichacki nie zapomniał o nadchodzącym Dniu Kobiet
Piotr Augustyniak, dyrektor handlowy SHiUZ Bydgoszcz Stefan Owczarzak, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka
Scroll to top
1