Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

SHiUZ uczestniczył w II aukcji bydła w Sokołach

W niedzielę 19.02.2023 roku w Centrum Wystawienniczo-Targowym w Sokołach odbyła się kolejna aukcja bydła hodowlanego zorganizowana przez Podlaski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Na aukcji wystawiono kilkanaście jałowic i jednego buhajka. Dodatkowo na aukcji wystawione zostały zarodki. Nowych właścicieli znalazła większość wystawionych zwierząt. Niezmiernie miło nam poinformować, że wystawiono na aukcji jałowice po buhajach OTORINIO i OHIO z oferty SHiUZ Bydgoszcz. Córka po buhaju OTORINO należała najpiękniejszych i szybko znalazła nabywcę.

Obecni na aukcji pracownicy SHiUZ w Bydgoszczy Oddział w Piątnicy: dyrektor regionu Bogdan Godlewski, menadżer rejonu Stanisław Dąbrowski i kierownik rejonu Piotr Dąbrowski na stoisku firmowym informowali o buhajach z najnowszej oferty katalogowej naszej Stacji (wycena 2022/3). Hodowców szczególnie zainteresowało nasienie buhajów:
- SUPERIOR
- PODRYW
- HEGENOM
- PATRIOTA
- RAMIRES
- RUBIS (nasienie seksowane)

Dziękujemy organizatorom aukcji za możliwość współuczestnictwa. Gratulujemy świetnej inicjatywy i do zobaczenia na kolejnych aukcjach bydła na Podlasiu.

nadesłał: Bogdan Godlewski

Scroll to top
1