Kliknij, aby wejść do sklepu
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SONET ET
Indeks gPF 162 | PL005501913026

SHiUZ na XXII Wystawie Bydła Hodowlanego w Szepietowie

Podlaski ODR w Szepietowie był w dniach 27-28 czerwca 2015 roku gospodarzem XXII  Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. SHiUZ Bydgoszcz była głównym sponsorem imprezy.

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie był w dniach 27-28 czerwca 2015 roku gospodarzem XXII  Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. Wśród około tysiąca wystawców Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt  Sp. z o.o. w Bydgoszczy zaprezentowała się jako  główny sponsor tej imprezy. Pracownicy naszej Stacji ustawili dwa duże namioty w prestiżowym miejscu na placu wystawowym. Rolę gospodarzy na stoisku  naszej Firmy  pełnili Prezesi Pan Wiesław Drewnowski  i  Pan Adam Gałgański. Stoisko SHiUZ było odwiedzane przez niezliczoną liczbę  hodowców i inseminatorów, którzy w towarzystwie pracowników naszej Firmy zapoznali się z najnowszą ofertą katalogową buhajów (NASIENIE BUHAJÓW WYCENIONYCH – GENOMOWO I TRADYCYJNE)  oraz knurów. Zainteresowanym hodowcom wyjaśniono nową metodykę wyceny buhajów – selekcję genomową.  Wielu z nich korzystając  z fachowych porad naszych specjalistów kupiło nasienie naszych najlepszych buhajów genomowych. Tu  największym zainteresowaniem  wśród producentów mleka cieszyło się nasienie następujących  buhajów:
 
INDIR ET,

BORDER, 

IMOLA,

ICONE

Oraz nasienie  seksowane  buhajów:

SUFLER,

HASHLEY,

IBIS EBA,

BAX

Odwiedzającym szczególnie podobał się wystrój naszego stoiska, a szczególnie otwarty namiot z bufetem w środku.
Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt  Sp. z o.o. w Bydgoszczy ufundowała i wręczyła  pamiątkowe  dyplomy  hodowcom i Ośrodkom Hodowli Zarodowej, którzy w sposób szczególny z nami współpracują o wielu lat. Mieliśmy także zaszczyt wręczyć pamiątkowe dyplomy za zdobyte tytuły super czempionów  i czempionów  na XXII Wystawie Bydła Hodowlanego wraz z kuponami na bezpłatne porcje nasienia buhaja INDIR ET. 
Jedną z atrakcji był konkurs  „Młodego Hodowcy”, czyli pokaz oprowadzania cieląt przez najmłodsze dzieci naszych hodowców. Tu także byliśmy sponsorem i nagrodziliśmy wszystkich najmłodszych uczestników pięknymi aparatami fotograficznymi.

W Szepietowie po raz drugi  była zorganizowana Podlaska Szkoła Młodych Hodowców. Czynny udział  w organizacji i prowadzeniu szkoły młodych hodowców wzięli pracownicy SHiUZ. Jako sponsor główny nagrodziliśmy najlepszych uczestników tego szkolenia tabletami.

Polska Federacja Hodowców Bydłai i Producentów Mleka odznaczyła Złotą Odznaką Pana Prezesa Adama Gałgańskiego. 

Wszystkim nagrodzonym życzymy wielu sukcesów w dalszej pracy hodowlanej i życiu osobistym. Zapraszamy  do współpracy ze SHiUZ Sp. z o.o. w Bydgoszczy. 

Niech Państwu SHiUZ  dobrze się kojarzy z Wystawą w Szepietowie i codzienną współpracą.

 

 

Opr: Bogdan Godlewski

 

       
       
       
       
 
       
Scroll to top
1