Kliknij, aby wejść do sklepu
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SONET ET
Indeks gPF 162 | PL005501913026

SHiUZ Bydgoszcz na Targach POLAGRA-PREMIERY

Rozpoczęliśmy sezon wystawienniczy !! SHiUZ Bydgoszcz uczestniczył w 6. edycji Targów Polagra-Premiery odbywających się co dwa lata w Poznaniu.

Rozpoczęliśmy sezon wystawienniczy !! SHiUZ Bydgoszcz uczestniczył w 6. edycji Targów Polagra-Premiery odbywających się co dwa lata w Poznaniu.

Jako jedyna firma inseminacyjna Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy uczestniczyła w 6 już edycji Targów Polagra Premiery w Poznaniu w dniach 21-24 stycznia 2016.

Było nam niezmiernie miło gościć na naszym stoisku wielkopolskich Hodowców. Odwiedzili nas stali bywalcy, którzy są z nami od dawna – ale z równie wielką przyjemnością powitaliśmy nowych Klientów. Prezentowaliśmy naszą ofertę dotyczącą najnowszej, genomowej wyceny buhajów oraz prawdziwej nowości na polskim rynku, katetera do inseminacji loch – Uważamy, że oferta znakomicie wpasowała się w formułę targów, które są przecież dedykowane nowoczesnemu rolnictwu, zaawansowanym technologiom i hodowli. Takie są przecież Targi Polagra Premiery w Poznaniu.

Obserwując oferty innych wystawców, które również można określić jako super nowoczesne i niewątpliwe nowości na rynku polskim, a także tłumy hodowców zainteresowanych stosowaniem tych najnowszych technologii, nasunęła się nam refleksja: czy nasza Konkurencja, której nie było w Poznaniu, nie ma dla Hodowców oferty godnej poznańskich targów? A może konkurentom nie zależy na dotarciu do Hodowcy chcącego stosować najnowsze i najefektywniejsze rozwiązania w codziennej pracy w gospodarstwie?  

Scroll to top
1