Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Rolnicze święto na Pałukach

W dniach 25-26 sierpnia w Żninie odbyły się XII Pałuckie Targi Rolne

Jak co roku pod koniec sierpnia pałuccy rolnicy mieli swoje święto. Tegoroczne, XXII Pałuckie Targi Rolne odbyły się w dniach 25-26 sierpnia i po raz kolejny okazały się rekordowe pod względem liczby wystawców i zwiedzających, którzy przybyli także z odległych okolic, nie tylko z Kujaw, ale również z Pomorza oraz Wielkopolski.

Bardzo wielu hodowców prezentowało swoje okazy w czasie odbywającej się razem z targami XVI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. Jest to wystawa poświęcona drobnemu inwentarzowi – gatunkom takim jak drób, króliki, ptaki egzotyczne, gołębie i szynszyle. Zwiedzający byli pod ogromnym wrażeniem bogactwa ras wystawianych gatunków.

Na Targach prezentowana jest także oferta dla gospodarstw mlecznych i trzodowych – maszyny i urządzenia, produkty paszowe, genetyka i doradztwo hodowlane.

Na stoisku SHiUZ Bydgoszcz do dyspozycji wszystkich zainteresowanych byli: Janek Zabłocki i Edek Prokopczyk – znani na tym terenie przedstawiciele SHiUZ-u. Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego namiotu.

Czas Pałuckich Targów to okres końca żniw, pierwszych podsumowań efektów rolniczej pracy i czas dożynkowej radości. Serdecznie dziękujemy za całoroczną współpracę w oborach i na fermach oraz przesyłamy serdeczne życzenia jak największej satysfakcji z pracy wszystkim hodowcom i rolnikom z Pałuk.

Scroll to top
1