Kliknij, aby wejść do sklepu
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SONET ET
Indeks gPF 162 | PL005501913026

Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Wyjątkowo wcześnie w tym roku, bo już w maju, odbyła się Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Minikowie.

Wyjątkowo wcześnie w tym roku, bo już w maju, odbyła się Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Minikowie. Na wystawie prezentowano i oceniano niemal wszystkie gatunki zwierząt hodowanych na Pomorzu i Kujawach. Niemal wszystkie, bo z wyjątkiem bydła. Krowy, jałowice i buhaje różnych ras i odmian zjadą (wraz ze swoimi hodowcami) do Minikowa w lipcu, na IX Ogólnopolską Wystawę Bydła Hodowlanego, na które to wyjątkowe wydarzenie już teraz wszystkich zapraszamy. Odbędzie się ono 2 i 3-go lipca.

W czasie Wystawy Regionalnej, która odbyła się 7 i 8-go maja, naszą uwagę przykuła przede wszystkim Wystawa Trzody Chlewnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim hodowcom prezentującym knurki i loszki hodowlane. Jako partnerzy i współtwórcy polskiej hodowli życzmy przede wszystkim poprawy sytuacji na rynku wieprzowiny.

Bardzo dobra i coraz lepsza genetyka wymaga skutecznego i efektywnego sposobu dotarcia do ferm. Ze swojej strony możemy zaproponować hodowcom i producentom trzody chlewnej najnowsze rozwiązanie technologiczne służące do  konfekcjonowania nasienia i inseminacji loch i loszek – kateter

Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z Regionalnej Wystawy Trzody Chlewnej w Minikowie.

Scroll to top
1