Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Podsumowanie wyników oceny wartości użytkowej bydła mlecznego w woj. wielkopolskim

11 marca mieliśmy przyjemność cieszyć się wspólnie z wielkopolskimi hodowcami z wyników w produkcji mleka osiągniętych w roku 2015

11 marca mieliśmy przyjemność cieszyć się wspólnie z wielkopolskimi hodowcami z wyników w produkcji mleka osiągniętych w roku 2015 w czasie dorocznego spotkania hodowlanego w Kobiernie.

Głównym organizatorem spotkania była Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Wielkopolski Związek Hodowców i Producentów Bydła. Rolę Gospodarzy spotkania pełnili: Pan Przemysław Jagła, prezes Wielkopolskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła, oraz Pan Mariusz Chrobot, dyrektor biura Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka Regionu Oceny Poznań.

Stację Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy reprezentował Pan Krzysztof Grobelny, dyrektor rejonu Krotoszyn, oraz Pan Karol Norman, menedżer rejonu.

W wypełnionej po brzegi sali Wiejskiego Domu Kultury w Kobiernie uroczyście uhonorowano hodowców, którzy osiągnęli w swoich oborach wyróżniające się wyniki w produkcji mleka w roku 2015. Cieszymy się, że przy tej okazji mogliśmy wręczyć nagrodzonym pamiątkowe statuetki i dyplomy wraz z serdecznymi gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów w działalności zawodowej i życiu osobistym.

Pozdrawiamy   

Scroll to top
1