Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Podsumowanie wyników oceny wartości użytkowej bydła mlecznego

14 marca odbyła się prezentacja wyników oceny wartości użytkowej bydła mlecznego w woj. kujawsko-pomorskim

14 marca w Minikowie odbyła się prezentacja wyników oceny wartości użytkowej bydła mlecznego w woj. kujawsko-pomorskim. Jak co roku, Hodowcy zrzeszeni w Kujawsko-Pomorskim Związku Hodowców Bydła uroczyście uczcili zakończony rok pracy i uhonorowali obory z najlepszymi wynikami produkcyjnymi.

Spotkanie otworzyli: Pan Piotr Depta, prezydent Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców, oraz Pan Marek Wrzała, dyrektor Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka Regionu Oceny Bydgoszcz.

Zarząd Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy reprezentował Pan Piotr Augustyniak, dyrektor handlowy, który w imieniu Naszej Bydgoskiej Stacji złożył przedstawicielom najlepszych hodowli z woj. kujawsko-pomorskiego serdeczne gratulacje i życzenia dalszego rozwoju, oraz miał zaszczyt wręczyć przodującym producentom mleka pamiątkowe puchary. 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim Państwu wyników i pozdrawiamy.

Spotkanie otwierają: (od lewej) Pan Piotr Depta, prezydent Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła i Pan Marek Wrzała, dyrektor Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Bydgoszcz. Za pulpitem Pan Janusz Nalewalski, kierownik Biura PFHBiPM w Minikowie - za chwilę rozpocznie prezentację wyników  oceny wartości użytkowej bydła mlecznego w woj. kujawsko-pomorskim za rok 2015
Scroll to top
1