Kliknij i skorzystaj z promocji Cena: 50zł+VAT
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SUKCES
Indeks gPF 156 | PL005516568549

Podlaskie Forum Bydła

W dniach 19-20 listopada 2016 r. po raz kolejny w Piątnicy odbyła się Konferencja – Wystawa “Podlaskie Forum Bydła”

W dniach 19-20 listopada 2016 r., po raz kolejny w Piątnicy, odbyła się Konferencja – Wystawa “Podlaskie Forum Bydła”. Organizatorem imprezy była Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Głównymi blokami tematycznymi konferencji były:

1. Zastosowanie technologii genomicznej w hodowli bydła mlecznego w Polsce

2. Ekonomika produkcji mleka w gospodarstwach w Polsce

Gościem specjalnym Konferencji był Pan Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa i rozwoju wsi, który został uhonorowany przez hodowców Złotą Honorową Odznaką Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

W Forum uczestniczyła Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy. Obowiązki gospodarza na stoisku pełnił Pan Wiesław Drewnowski,  prezes SHiUZ Bydgoszcz wraz z dyrektorami oddziałów z terenu Podlasia: Panem Dariuszem Gawrońskim (Oddział w Piątnicy) i Grzegorzem Wojtkielewiczem (Oddział w Olecku).

Swoją obecnością na naszym stoisku zaszczycili nas: Pan Leszek Hądzlik, prezydent PFHBiPM oraz Pan Krzysztof Banach, wiceprezydent PFHBiPM i Pan Sylwester Mierzejewski, wiceprezydent PFHBiPM. Odwiedził nas także Pan Stefan Krajewski, wicemarszałek województwa podlaskiego oraz Pan Krzysztof Kozicki,  wójt Gminy Piątnica. Na stoisku SHiUZ informacji udzielały nasze koleżanki: Pani Edyta Majewska i Magdalena Waldmajer. Hodowcy szczególnie interesowali się naszą aktualną ofertą katalogową buhajów.

Pan Wiesław Drewnowski wręczył Panu Tomaszowi Radziszewskiemu pamiątkowy dyplom za wieloletnią współpracę i wysiłek hodowlany, w wyniku którego w jego hodowli  m.in. urodził się buhaj IPPON – jeden z liderów kategorii EXCLUSIVE naszego Katalogu Buhajów.

Wszystkim Hodowcom, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na nasze stoisko wystawowe na Forum Bydła za rok, oczywiście do Piątnicy.

Uroczyste otwarcie Podlaskiego Forum Bydła w Piątnicy. Od lewej: Sylwester Mierzejewski, wiceprezydent PFHBiPM, Leszek Hądzlik, prezydent PFHBiPM, Krzysztof Banach, wiceprezydent PFHBiPM prof. Tomasz Strabel
Tomasz Radziszewski otrzymuje od Wiesława Drewnowskiego, prezesa Zarządu SHiUZ Bydgoszcz pamiątkowy dyplom, będący wyrazem uznania za wieloletnią pracę hodowlaną oraz odchów buhaja IPPON z oferty SHiUZ
Stoisko SHiUZ Bydgoszcz cieszyło się licznymi odwiedzinami hodowców
Scroll to top
1