Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 20zł+VAT
BUHAJ MIESIĄCA LIPCA SKAUT
Indeks gPF 146 | PL005516568563

Po raz pierwszy w Bydgoszczy – Targi Ferma 2022

Po raz pierwszy w historii Targów Ferma odbyły się one w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, położonym niedaleko naszej głównej siedziby, mieszczącej się przy ulicy Zamczysko w Bydgoszczy. Nie mogło więc tam zabraknąć naszego stoiska. To także pierwsza tak poważna impreza targowa od przeszło dwóch lat, w której SHiUZ Bydgoszcz wzięła udział. Z tym większą radością, ale i pewną dozą niepewności oczekiwaliśmy wraz z innymi wystawcami na hodowców w ostatni piątek, sobotę i niedzielę lutego.

Goście nie zawiedli. Odwiedzali nas zainteresowani ofertą hodowcy bydła i trzody chlewnej. Za okazane zainteresowanie i wszelkie pytania serdecznie dziękujemy. Targi były także okazją do wysłuchania prelekcji - co bardzo ważne - z udziałem praktyków. Były to dwa bloki tematyczne. Jeden poświęcony hodowli bydła i produkcji mleka oraz drugi, skierowany do wszystkich zainteresowanych produkcją wieprzowiny.

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów, impreza rolnicza w hali wystawienniczej w Bydgoszczy stanie się stałym punktem kalendarza targowego. Gratulujemy dobrego pomysłu i życzymy rozwoju tej inicjatywy, w której oczywiście planujemy rokrocznie uczestniczyć.

Scroll to top
1