Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Plebiscyt “Złota Setka” Gazety Pomorskiej rozstrzygnięty!

18 maja 2015 roku w Operze Nova w Bydgoszczy podczas wielkiej gali rozstrzygnięto konkurs na najlepsze firmy regionu Kujawsko-Pomorskiego.

18 maja 2015 roku w Operze Nova w Bydgoszczy podczas wielkiej gali rozstrzygnięto konkurs na najlepsze firmy regionu Kujawsko-Pomorskiego. Na zaproszenie organizatorów w uroczystości uczestniczył dyrektor handlowy Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt Piotr Augustyniak. Obok przedsiębiorców i przedstawicieli wielu instytucji nie zabrakło także samorządowców i polityków regionu.

W czasie Gali wyróżniono najlepsze przedsiębiorstwa w kategorii dużych, średnich i małych. Nagrody otrzymały także najbardziej innowacyjne firmy naszego województwa. A w kategorii samorządów pierwsze miejsce przyznano Bydgoszczy! Gratulujemy wszystkim laureatom – są dla nas wzorem do rozwoju naszej firmy. Uroczystości towarzyszyła wspaniała oprawa, którą między innymi uświetnił występ znanego aktora – Mariana Opani.  Po gali uroczystość przeniosła się w kuluary, gdzie podczas bankietu biznesmeni i politycy mogli rozmawiać o przyszłości naszego województwa.

Scroll to top
1