Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

Pierwszy raz na nowym ringu w Bratoszewicach

Po raz pierwszy na pięknym, nowo wybudowanym ringu w Bratoszewicach odbyła się kolejna, XVIII Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych

W dniach 18 i 19 czerwca na terenie Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach miała miejsce XVIII Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Oprócz tradycyjnie obecnego bydła rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej, można było zobaczyć konie, bydło mięsne, trzodę chlewną, króliki oraz drób. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wycena zwierząt po raz pierwszy odbyła się na pięknym, nowo wybudowanym ringu, który okazał się bardzo komfortowy zarówno dla zwierząt jak i dla podziwiających je gości.

Superczempionem wystawy w kategorii krowy zostało zwierzę z nr. katalogowym 50, PL00528672433-6 z OHZ Dębołęka, natomiast w kategorii jałówki tytuł ten przypadł zwierzęciu z nr. katalogowym 96, PL005417016873 z hodowli Pana Radosława Kubiaka z Emilianowa.

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy była jednym ze sponsorów wiodących wystawy. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem hodowców zarówno bydła jak i trzody. Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia za rok !

Pan Tomasz Mroczek, dyrektor Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach Uroczyste otwarcie XVIII Wojewódzkiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Bratoszewicach. Od Lewej: Panowie parlamentarzyści: Pan Marek Matuszewski, Pan Paweł Bejda, Pan Przemysław Błaszczyk, Pan Artur Dunin. Pierwszy z prawej: Pan Tomasz Mroczek, dyrektor ŁODR w Bratoszewicach
Scroll to top
1