Kliknij, aby wejść do sklepu
BUHAJE Z POLSKIEJ HODOWLI SONET ET
Indeks gPF 162 | PL005501913026

Otwarcie fabryki firmy Hypred

W dniu 16 kwietnia br. prezes Zarządu Naszej Stacji miał zaszczyt uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowej fabryki HYPRED POLSKA w Niepruszewie.

W dniu 16 kwietnia br. prezes Zarządu Naszej Stacji, Wiesław Drewnowski miał zaszczyt uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowej fabryki HYPRED POLSKA w Niepruszewie. Uroczyste otwarcie nowej fabryki zgromadziło wielu gości. Prezentacji nowego zakładu dokonała Pani prezes Agata Stolarska. Przybliżyła ona także profil i historię koncernu Hypred, który działa od 30 lat.

W nowym obiekcie firmy Hypred, która jest obecna w Polsce od ponad 10-ciu lat będą wytwarzane produkty dla mleczarni i hodowców bydła, przetwórstwa mięsnego, browarnictwa oraz producentów napojów. Możliwości nowego zakładu wynoszą minimum 10000 ton z możliwością zwiększenia do 30000 ton i obejmują produkcję praktycznie wszystkich dostępnych produktów oferowanych przez Hypred, co daje aż 1000 produktów. Fabryka ma 2000 m kw. powierzchni i jest wyposażona w 11 zbiorników na surowce o pojemności 30 m sześc.

Scroll to top
1