Kliknij, aby wejść do sklepu Cena: 126zł+VAT
BUHAJ Z POLSKIEJ HODOWLI SPARTANIN ET
Indeks gPF 161 | PL005473584552

OPOLAGRA 2017. Śląska Wystawa Bydła Mlecznego

Tradycyjnie przedstawiciele SHiUZ Bydgoszcz byli obecni na wystawie OPOLAGRA w Kamieniu Śląskim, gdzie prezentowali nowości w ofercie nasienia buhajów

Tradycyjnie przedstawiciele SHiUZ Bydgoszcz byli obecni na wystawie OPOLAGRA w Kamieniu Śląskim i z olbrzymią przyjemnością kibicowali hodowcom krów mlecznych prezentującym swoje najlepsze sztuki w czasie Śląskiej Wystawy Bydła Hodowlanego.

Śląską Wystawę jak zwykle uświetniła obecność sędziego, który przyjechał specjalnie z zagranicy. W tym roku był to Pan Martin Haab (Szwajcaria). Głównym organizatorem hodowlanej rywalizacji była Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, a współgospodarzami tego święta śląskiej i opolskiej hodowli były: Okręgowy Związek Hodowców Bydła w Opolu i Śląski Związek Hodowców i Producentów Mleka.

Na Śląskiej Wystawie Bydła Hodowlanego uhonorowani zostali:

Ośrodek Hodowli Zarodowej „Głogówek” (zdobywca SUPERCZEMPIONATU)

 

Kombinat Rolny Kietrz (zdobywca SUPERCZEMPIONATU)

 

Pan Henryk Grabiński

 

Pan Ryszard Klimczyk

 

Pan Krzysztof Barton

 

Pan Teodor Fuchs

 

Pan Marcin Sikora

 

Pan Marcin Chrząszcz

 

Pan Teodor Fuchs

 

Pan Antoni Nocon

 

Pan Dariusz Lipok

 

Stadnina Koni Prudnik

Serdecznie gratulujemy wszystkim hodowcom prezentującym zwierzęta, w tym najmłodszym uczestnikom Wystawy, biorącym udział w Konkursie Młodego Hodowcy.

W czasie wystawy i targów przedstawiciele SHiUZ Bydgoszcz z przyjemnością prezentowali hodowcom nowości z naszej oferty. Do Państwa dyspozycji byli: Pan Krzysztof Grobelny, dyrektor rejonu, Pan Wojciech Lus, starszy specjalista ds. hodowli bydła i Pan Michał Udziela, kierownik rejonu. Przypominamy, że nasi specjaliści zawsze mogą Państwu służyć fachowym doborem buhajów do indywidualnych wymagań hodowcy.

Jeszcze raz gratulujemy wspaniałych wyników pracy hodowlanej zaprezentowanych w czasie Śląskiej Wystawy Bydła Hodowlanego i serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Scroll to top
1